Sile Sakligöl Havadan


Sile Sakligöl Havadan

Sile Sakligöl Havadan turistikmekanlar

Sakligöl - Sile, Istanbul

Sile'de gezilecek görülecek yerler arasinda popüler yerlerden birisi konumunda olan Sakligöl, Sile merkezine yaklasik 8 km. mesafede, Kamandere Köyü sinirlari içerisinde yer alan yapay bir baraj gölüdür. Muhtesem dogasi, yesillikler içinde göl kenari kahvalti ve yeme içme tesisi ile Sakligöl, Istanbul'da güzel bir hafta sonu dinlencesi arayanlar için ideal bir yer konumunda.

Sakligöl'de Ne Yapilir?
Sakligöl'de günübirlik bir dinlence keyfi sürebilir, dogal güzellikler, ördek ve kazlariyla civil civil göl esliginde doga yürüyüsü ve doga fotografçiligi yapabilir, göl kenarindaki isletmede kahvalti yapabilir, çayinizi yudumlayarak temiz havayi soluyabilir, göl kenarina kurulmus masalarda kendin pisir kendi ye et mangal veya piknik yapabilir, Sakligöl'e gelirken veya dönerken, yolda köylüler tarafindan kurulan tezgahlardan dogal ürünler basta olmak üzere alisveris yapabilirsiniz.

Sakligöl'e Nasil Gidilir?
Sile merkezine yaklasik 8 km. mesafede Kamandere Köyü'nde bulunan Sakligöl'e, Istanbul'dan Sile istikametine giden yolu takip ederek, Ahmetli Köyü istikametine döndükten sonra, bu yolda yaklasik 4 km. daha gittikten sonra karsiniza çikan Sakligöl tabelasini izleyerek ulasim saglayabilirsiniz.

iamturkiye.tv içerisie yüklenen videolardan iamturkiye.tv sorumlu değildir. Görüntü ve ses kaydı olan videolar ve fotoğraflar telif haklarından iamturkiye.tv sorumlu tutulamaz.

Hak sahipleri tarafından şikayet edilmesi durumunda 24 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Video ile Şikayetim var